WANTED Kariyer Günlerini Nasıl Ziyaret Edebilirim?

Katılım ücreti bulunmayan organizasyon, 11 - 12 - 13 Nisan tarihleri arasında Kolej, Ziya Gökalp Caddesi, TED Üniversitesi Aksu Kampüste bulunan, Çok Amaçlı Salon fuaye alanında düzenlenecektir.

Sektörel eşleşmenin, program ve bölüm özelinde yapıldığı firma/kurum organizasyon detayları için program sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Online mülakatlar için 13 Şubat Pazartesi saat 17.00’a kadar …@tedu.edu.tr uzantılı e-posta adresinizle web sayfasından kayıt yaptırmanızı rica ederiz. Mülakat başvurusu yapmak istediğiniz firmanın aradığı özelliklere sahip iseniz, özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Firma/kurumlar özgeçmişinizi değerlendirdikten sonra onaylanan görüşmeleriniz için size e-posta yoluyla bilgilendirme yapacak ve 11 - 12 - 13 Nisan için online platformlardaki randevu saatlerinizi yollayacaklardır. Ek olarak, onaylanan görüşmelerinizi sisteme giriş yaptıktan sonra ilgili alandan da takip edebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

WanTED Kariyer günleri, 11 - 12 - 13 Nisan tarihleri arasında TED Üniversitesi’nde yapılacaktır.

Yuvarlak masa oturumları yüz yüze, Mülakatlar online yapılacaktır.

WanTED Kariyer Günleri’ndeki standları, tüm öğrenciler ve mezunlar, çalışan öğrenciler ve gelecekte çalışmak istedikleri şirketleri tanımak isteyen herkes ziyaret edebilir. Firma/Kurum standları için Katılımcı Firma Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yuvarlak Masa Network Buluşmalarına, TEDÜ öğrencileri katılabilir. Firma/kurum profesyonelleri ile yüz yüze görüşme imkanı için 17 Mart saat 17.00’a kadar Yuvarlak Masa Buluşmaları sayfasından başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Online mülakatlara tüm TEDÜ Öğrenci ve mezunları kayıt yaptırarak katılım sağlayabilir. Online mülakatlar 11 - 12 - 13 Nisan tarihleri arasında yapılacaktır. 20 Mart Pazartesi saat 17.00 a kadar mülakatlar sayfasından kayıt yaptırmanız ve CV nizi yüklemeniz gerekmektedir.

WanTED Kariyer Günleri’nde yer alan firma/kurum isim ve programında web sitemizde bulunan “Katılımcı Firma/Kurumlar” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Firma/kurumların yuvarlak masa konukları, deneyimlerini sizlerle paylaşmak için davet edilmiş insan kaynakları yöneticileri ya da alanında uzman profesyonellerdir.

Stand ziyaretlerinizde, katılımcı firma/kurumlar hakkında genel bilgiler elde edebilir ve farklı departmanlarını tanıyabilirsiniz.

Yuvarlak Masa buluşmalarına katılım göstermeniz, sektörü profesyonelinden dinlemenizi, merak ettiklerinizi sorma fırsatı bulmanızı, firma/kurumu yakından tanımanızı, mevcut ve/veya açılabilecek iş ve staj imkanları hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

WanTED Kariyer Günlerine web sitemiz üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, web sitemizde kendi özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Bu özgeçmiş, organizasyonun mülakat ayağına katılacak firmalar ile siz onlarla mülakat yapmak istediğiniz takdirde paylaşılacaktır.

Şifremi unuttum sekmesine tıklayarak gerekli adımları takip edebilirsiniz. Yeni şifre almak için tıklayınız.

WANTED Kariyer Günleri

Tarih


11 - 12 - 13 Nisan 2023

10:00 - 17:00

TED Üniversitesi E Blok

Adres


TED Üniversitesi, Ziya Gökalp Caddesi No: 47

06420, Kolej, Çankaya / ANKARA